oslovujprirozene
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Posts : 5
Join date : 2018-06-14
Age : 32
Location : Praha
https://oslovujprirozene.forumotion.com

Co si myslíte o streetgame? Empty Co si myslíte o streetgame?

Thu Jun 14, 2018 11:33 pm
Ahoj Lidičky, tady jeden bývalý streetař, který naštěvoval stránky SG, aby pomáhal klukům a chlapům, ale tam to nejde.
avatar
Admin
Admin
Posts : 5
Join date : 2018-06-14
Age : 32
Location : Praha
https://oslovujprirozene.forumotion.com

Co si myslíte o streetgame? Empty Re: Co si myslíte o streetgame?

Thu Jun 14, 2018 11:40 pm
Musím Vám něco o SG a princátkovi napsat:

Varování pro všechny:

Princ cenzuruje to, co se mu nehodí.
Princ si čte všechny soukromé zprávy.
Princ upravuje Vaše příspěvky.
Princ maže Vaše názory, protože se mu nehodí do krámu.
Princ vás naschvál udržuje v pozici temna, aby z Vás profitoval ( To, že mu tam přispíváte, tak ho podporujete).
Princ vás krmí nesmysly a přisvojuje si zásluhy jiných.( Mystery, Style, Ross, Badboy....)
Princ hned banuje všechno, co má pravdu a odlišný názor.
Ten, kdo prince viděl naživo a objektivně ho pozoroval, tak ví, že něco tu nesedí!
Četl jsem jeho knihy několikrát, obrovský význam vidím, ale všechno jsem četl už jinde. Nic není originalní.
Princ se živí na Vaši hlouposti a ještě za něj budete platit DPH ? Je to směsné!
avatar
Petr
Posts : 1
Join date : 2018-06-16

Co si myslíte o streetgame? Empty Re: Co si myslíte o streetgame?

Sat Jun 16, 2018 3:24 pm
Zdar, jsem členem SG fóra, aktivní jsem ale jen v pár tématech, forum vinted které mě sem odkázalo sleduji čistě pasivně, dnes jsem uviděl tento odkaz nedá mi nereagovat a dovolím si také k napsanému, které dost dobře vystihuje mé pocity i něco málo z osobních postřehů:
Princ cenzuruje to, co se mu nehodí.
- Cenzuruje opravdu až moc, jeho ego je tak vysoko, že vlastně jiný než jeho názor ani neakceptuje, vytvořil si na fore dokonalou iluzi vlastní pravdy bez moznosti kompromisu. Prý nemá čas na to diskutovat, ha ha ha, vydělává vlastně na ničem, času má nesčetné moc, on jen nemá zájem, chuť,.. diskutovat o něčem co není po jeho.
Princ si čte všechny soukromé zprávy.
- Jop, tohoto svědkem jsem byl i já sám, když mi následně v nějakém topicu něco vytknul a nepřímo naznačil co mu vadí, TO ale neměl jak vědět, kdyby nečetl moje konkrétní soukromé zprávy s jinou osobou na fóru .. na to jsem mu řekl tehdy jen jednu věc: "to je ultrazmrdský a jako správná alfa stalkuješ takhle neuvěřitelně moc jo?" .. odpověď nechtějte vědět, přišla mi správou a byla hodně vulgárna..asi jsem mu šlápl na otlak.
Princ upravuje Vaše příspěvky.
- Co dodat, to k tomu napsanému výše to ani není divné, kdyby opravoval jen gramatiku tak prosím.
Princ maže Vaše názory, protože se mu nehodí do krámu.
- The same..the same..the same..ten hitler na jeho profilovce docela sedí.
Princ vás krmí nesmysly a přisvojuje si zásluhy jiných.( Mystery, Style, Ross, Badboy....)
- This is game je přepsaný obsah originální knihy jedné anglofonní osoby, která po internetu koluje roky, on ji jen, jak i pár jiných přepsal, ale jako jeden z mála, ak ne jedinej má tu drzost ji prodávat!:/
Princ hned banuje všechno, co má pravdu a odlišný názor.
- Jak je napsáno výše.
Ten, kdo prince viděl naživo a objektivně ho pozoroval, tak ví, že něco tu nesedí!
- To jsem zatím tu "čest" neměl, raději utratím peníze na zlepšení sebe a tím pádem i směrem k ženám, ale sakra rád bych viděl, jako ten ultra mistr vypadá/funguje. Xy jiných lidí který řadí na youtube nemají problém se nahrát při oslovení tom na video, yt, .. on pomlouvá. Prý si sám chrání soukromí, jen jestli problém nebude někde jinde. Cool  Špatný zcela asi nebude, ale ty reporty těch mladíků jsou jako kdyby ho hltali živě na drogách a kdyby i náhodou udělal něco horšího naživo, prohlédnou to, protože sledují modlu, alfu .. která má strach ze sociálních sítí ... well for him it is just BIZNIS..nic víc, má obrovský strach spojovat to co vytvořil a obhajuje se sebou..vtipný..
Četl jsem jeho knihy několikrát, obrovský význam vidím, ale všechno jsem četl už jinde. Nic není originalní.
- Nekupovat, už dlouho jsou volně dostupné, šiřte je aby žádný kluk na to neminul zbytečně peníze, navíc i v nich jen přepsal hodně věcí, This is Game je přepsána z AJ celá.
Sem jsem chtěl dát odkazy na ulož to ale očividně nemám oprávnění, škoda..
Princ se živí na Vaši hlouposti a ještě za něj budete platit DPH ? Je to směsné!
Kdyby jen jeho, ale i jeho ženu, vlastně dvě, tři či kolik, které jsou díky němu bohaté, čímž se aktuálně otevřeně chlubí. Jo založit si firmu na tom, že jde pokecat na 2-3 hodiny s pár mladíky ven, osloví pár žen a zdrhne..plus ebooky přepsány z velké části z AJ originálů. Navrhněte ho někdo na podnikatelský objev roku prosím! Surprised

Ano jsou tam i normální lidé, který řeší zajímavé věci normálním způsobem, proto tam jsem aktivní i já, ale celému tomu škodí nejvíc ten blbeček (mimo těch pár přestárlých na hraně úchylne-pedofilních jako je např. Magic a jemu podobný) který to jakože "vymyslel". bez něj by to mělo lepší úroveň a pomohlo o dost více nesmělým mužům než s ním, howk.
avatar
Admin
Admin
Posts : 5
Join date : 2018-06-14
Age : 32
Location : Praha
https://oslovujprirozene.forumotion.com

Co si myslíte o streetgame? Empty Re: Co si myslíte o streetgame?

Sat Jun 16, 2018 4:32 pm
Díky za tvůj názor!  Máš to v hlavě srovnané.

Kdyby jen jeho, ale i jeho ženu, vlastně dvě, tři či kolik, které jsou díky němu bohaté, čímž se aktuálně otevřeně chlubí. Jo založit si firmu na tom, že jde pokecat na 2-3 hodiny s pár mladíky ven, osloví pár žen a zdrhne..plus ebooky přepsány z velké části z AJ originálů. Navrhněte ho někdo na podnikatelský objev roku prosím! Surprised


Mě dostává fakt, že o něm nikdo nic neví! Kurz a zmizí. A lidi o něm ví jenom to, co sám píše a říká. Tomu se říká vytváření ohebné reality - vlastního světa.

- To jsem zatím tu "čest" neměl, raději utratím peníze na zlepšení sebe a tím pádem i směrem k ženám, ale sakra rád bych viděl, jako ten ultra mistr vypadá/funguje. Xy jiných lidí který řadí na youtube nemají problém se nahrát při oslovení tom na video, yt, .. on pomlouvá.

Utratit za něj něco ? Nikdy. Viděl jsem ho tříkrát, abych si udělal názor... Jeho první věta je : Znaš streetgame ? Jeho úsměv štěnete, které chce pamlsek a ocenení a nejlépe intership za 20 000 tisic.

Pokud by někdo chtěl vyrazit na street klidně můžeme! Vyzkoušíme free kurz a když bude spokojenost - odměně se nebráním.
Ještě hledám lidi na různé sporty: beach, badminton, inliny, basket, volejbal, fitko Smile Je to strašně problématické sehnat tolik lidí v jeden den
avatar
Admin
Admin
Posts : 5
Join date : 2018-06-14
Age : 32
Location : Praha
https://oslovujprirozene.forumotion.com

Co si myslíte o streetgame? Empty Re: Co si myslíte o streetgame?

Thu Jun 28, 2018 10:20 pm
Komentář k článku:
https://streetgame.cz/streetgame-je-ok-ale-princ-uz-to-prehani/#comment-1274

Samořejmě, jsem to poslal tam, ale cenzura...Nejdřív musí můj komentář schválit.Smile

lucas napsal
14.6.2018
Myslím, že Princ je rád za nějakou objektivní kritiku.

Já: Jako fakt jo ? Jakýkoliv náznak objektivní kritiky banuje. Nevím, proč mu furt prokazuješ nějakou poctu...

Princ: Byl bych strašně rád, kdyby nějaký kritický komentář našel chybu v mém systému a pomohl mi ji vylepšit. Jenže se to už několik let nestalo. Všechny obsahují povrchnosti, které jsem sám tisíckrát zvážil a zavrhl už po pár letech streetování. (Ideálně prosím vždy nejdříve streetujte, čtěte knížky a píchejte holky, až pak se o zkušenosti dělte.)

Vidíš,si na špičku nosu ? Jak může být kritika, když nejsi otevřen ani diskuzi, ze které právě kritika vychází ? Chyba v systému ? Zkus být upřimný a necenzurovat jako dnešní noviny!

Za každý upřímný komentář jsem dostal ban(neurážel jsem, pouze se ti to nehodilo do "tvého ideálního světa"...

Princ napsal
16.6.2018
Dick: No já taky někdy dělám věci, co se streetgame moc nesouvisí Very Happy Každopádně lidi s nízkým zájmem o sex a špatné svůdníky evoluce vždy eliminovala a nadále eliminuje.

Jako fakt to myslíš vážně? Je to největší nesmysl, jaký jsem kdy četl! Jsou tři druhy lidí: 1) Se rozmnožovat nechtějí! 2) Se rozmnožují cíleně(sbalí ženu a mají děti) 3) Znám kluka, který není prostě svudník, ale přesto si 2 zašukal a měl z toho dítě... Chyba matrixu a systému.

A jinak to, že si vydal takovýhle článek, tak si ukázal naprostou nejistotu o tom, jak tě vnímá komunita a v sebe sama. Alfa nebo Princ, který věří v sebe sama a má "ideální život a multimilionářku a staví si chatu na Marsu", tak nemá potřebu se obhajovat. Ženy tě rozsekaly, vid? Vzbudil si odpor k sám sobě a odhalil jsi vše, co bylo třeba.
Sponsored content

Co si myslíte o streetgame? Empty Re: Co si myslíte o streetgame?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum